PHD
Aktualnie znajdujesz się na:  OfertaChemia budowlanaTynki Greinplast

Tynki Greinplast

 • TYNKI ELEWACYJNE

   

  GREINPLAST TB

  97_tynk_mineralny_baranek_110728015105.jpg

  GREINPLAST TK

  98_tynk_mineralny_kornik_110728031333.jpg

  Tynk mineralny "baranek" i "kornik"

  Służy do ręcznego lub natryskowego wykonywania elewacji zewnętrznych. Może być stosowany na wszelkie typowe podłoża mineralne takie jak: beton, tynki cementowe, cementowo- wapienne, wapienno cementowe, wapienne, gipsowe itp. - po min. 28 dniach od ich wykonania, oraz jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń lub systemie garażowy Greinplast – po min. 3 dniach od ich wykonania. Jest integralnym elementem zestawu wyrobów w systemach ociepleń Greinplast T, W, systemie garażowym Greinplast WGF (zgodnie z odpowiednią AT) i Greinplast EPS, MW (zgodnie z odpowiednią ETA). Wyrób dostępny w wersji tynku transparentnego (do malowania) oraz kolorach wg palety barw Producenta.


  Konfekcjonowany w opakowania 25kg.

   

  GREINPLAST TAB

  88_tynk_akrylowy_baranek_110728115908.jpg

  GREINPLAST TAK

  89_tynk_akrylowy_kornik_110728122505.jpg

  Tynk akrylowy "baranek" i  "kornik"

  Służy do ręcznego wykonywania elewacji zewnętrznych. Może być stosowany na wszelkie typowe podłoża mineralne takie jak: beton, tynki cementowe, cementowo- wapienne, wapienno cementowe, wapienne, itp. – po min. 28 dniach od ich wykonania, oraz jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń Greinplast – po min. 3 dniach od ich wykonania. Jest integralnym elementem zestawu wyrobów w systemach ociepleń Greinplast A (zgodnie z AT) i Greinplast EPS (zgodnie z ETA). Wyrób dostępny w kolorach wg palety barw Producenta. Na życzenie klienta dostępna także inna kolorystyka realizowana w Systemie Barwienia Greinplast (SBG).


  Konfekcjonowany w opakowania 25kg.

   

  GREINPLAST TSB

  91_tynk_silikatowy_baranek_110728122530.jpg

  GREINPLAST TSK

  92_tynk_silikatowy_kornik_110728122542.jpg

  Tynk silikatowy "baranek" i "kornik"

  Służy do ręcznego wykonywania elewacji zewnętrznych. Może być stosowany na wszelkie typowe podłoża mineralne takie jak: beton, tynki cementowe, cementowo- wapienne, wapienno cementowe, wapienne, itp. (za wyjątkiem gipsowych) - po 28 min. dniach od ich wykonania, oraz jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń Greinplast - po min. 3 dniach od ich wykonania. Jest integralnym elementem zestawu wyrobów w systemach ociepleń Greinplast EPS, WS (zgodnie z ETA). Wyrób dostępny kolorach wg palety barw Producenta. Na życzenie klienta dostępna także inna kolorystyka realizowana w Systemie Barwienia Greinplast (SBG).


  Konfekcjonowany w opakowania 25kg.

   

   

  GREINPLAST TXB

  86_tynk_silikonowy_baranek_110728113636.jpg

   

  GREINPLAST TXK

  87_tynk_silikonowy_kornik_110728113254.jpg

  Tynk silikonowy "baranek" i "kornik"

  Służy do ręcznego wykonywania elewacji zewnętrznych. Może być stosowany na wszelkie typowe podłoża mineralne takie jak: beton, tynki cementowe, cementowo- wapienne, wapienno cementowe, wapienne, gipsowe itp. – po min. 28 dniach od ich wykonania, oraz jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń Greinplast – po min. 3 dniach od ich wykonania. Jest integralnym elementem zestawu wyrobów w systemach ociepleń Greinplast X, WX (zgodnie z AT) i Greinplast EPS, WS (zgodnie z ETA). Wyrób dostępny w kolorach wg palety barw Producenta. Na życzenie klienta dostępna także inna kolorystyka realizowana w Systemie Barwienia Greinplast (SBG).


  Konfekcjonowany w opakowania 25kg.

   

  GREINPLAST G/KGP

  99_tynk_mozaikowy_110728122618.jpg

   

  Tynk mozaikowy

  Służy do ręcznego wykonywania fragmentów elewacji zewnętrznych jak również do pokrywania części ścian wewnętrznych szczególnie obciążonych użytkowo np. korytarze klatki schodowe, itp. (tynk o granulacji ziarna 0,5-1,2 mm nadaje się do stosowania tylko wewnątrz budynków). Wyrób może być stosowany na wszelkie typowe podłoża mineralne takie jak: beton, tynki cementowe, cementowo- wapienne, wapienno-cementowe, wapienne, gipsowe itp. – po min. 28 dniach od ich wykonania, oraz jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń Greinplast – po min. 3 dniach od ich wykonania. Jest integralnym elementem zestawu wyrobów w systemach ociepleń Greinplast G (zgodnie z AT) i Greinplast EPS (zgodnie z ETA). Wyrób dostępny w kolorach wg palety barw Producenta. Na życzenie klienta dostępna także inna kolorystyka.


  Konfekcjonowany w opakowania 30kg, 15kg, 5kg.

   

   

 • KLEJE DO SYSTEMU DOCIEPLEŃ

   

  114_klej_do_styropianu_110728031452.jpg

  GREINPLAST KS   klej do styropianu

  Służy do przyklejania płyt styropianowych do stabilnych mineralnych podłoży. Produkt klasyfikowany jako mineralna zaprawa klejąca, posiada bardzo dobre właściwości klejące i bardzo dobrą przyczepność wstępną. Klej jest integralnym elementem zestawu wyrobów do ocieplania budynków w systemach ociepleń Greinplast A, T, G, X, S, H, (zgodnie z odpowiednimi AT) i Greinplast EPS (zgodnie z ETA).


  Konfekcjonowany w opakowania 25kg.

   

  115_klej_do_styropianu_i_siatki_110728031504.jpg

  GREINPLAST K   klej do styropianu i siatki

  Służy do zatapiania siatki z włókna szklanego (wykonywanie warstwy zbrojonej) oraz przyklejania płyt styropianowych do stabilnych mineralnych podłoży. Produkt klasyfikowany jako mineralna zaprawa klejąca, posiada bardzo dobre właściwości klejące i bardzo dobrą przyczepność wstępną. Dodatek włókien przeciwskurczowych poprawia urabialność, zapewnia efekt mikrozbrojenia oraz zdecydowanie zwiększa wytrzymałość wyprawy. Klej jest integralnym elementem zestawu wyrobów do ocieplania budynków w systemach ociepleń Greinplast A, T, G, X, S, H, (zgodnie z odpowiednimi AT) i Greinplast EPS (zgodnie z ETA).


  Konfekcjonowany w opakowania 25kg.

   

  117_klej_do_welny_mineralnej_110728031521.jpg

  GREINPLAST KW   klej do wełny mineralnej

  Służy do przyklejania płyt z wełny mineralnej do stabilnych mineralnych podłoży oraz zatapiania siatki z włókna szklanego (wykonywanie warstwy zbrojonej). Produkt klasyfikowany jako mineralna zaprawa klejąca, posiada bardzo dobre właściwości klejące i bardzo dobrą przyczepność wstępną. Dodatek włókien przeciwskurczowych poprawia urabialność, zapewnia efekt mikrozbrojenia oraz zdecydowanie zwiększa wytrzymałość wyprawy. Klej jest integralnym elementem zestawu wyrobów do ocieplania budynków w systemach ociepleń Greinplast W, WS, WX (zgodnie z odpowiednimi AT) i Greinplast MW (zgodnie z ETA).


  Konfekcjonowany w opakowania 25kg.

   

  118_klej_do_przyklejania_welny_110728031537.jpg

  GREINPLAST KWP   klej do przyklejania wełny

  Służy do przyklejania płyt z wełny mineralnej do stabilnych mineralnych podłoży. Produkt klasyfikowany jako mineralna zaprawa klejąca, posiada bardzo dobre właściwości klejące i bardzo dobrą przyczepność wstępną. Dodatek włókien przeciwskurczowych poprawia urabialność, zapewnia efekt mikrozbrojenia oraz zdecydowanie zwiększa wytrzymałość wyprawy. Klej jest integralnym elementem zestawu wyrobów do ocieplania budynków w systemach ociepleń Greinplast W, WS, WX (zgodnie z odpowiednimi AT) i Greinplast MW (zgodnie z ETA).


  Konfekcjonowany w opakowania 25kg.

   

 • FARBY FASADOWE

  101_farba_fasadowa_akrylowa_110728043439.jpg

  GREINPLAST FA   farba fasadowa akrylowa

  Służy do ręcznego lub natryskowego wykonania zewnętrznych (w opcji z ograniczoną zawartością środków ochrony powłoki, także wewnętrznych powłok malarskich). Farba tworzy powłoki matowe, drobnoziarniste, o średniej grubości, średnim współczynniku przenikania pary wodnej i niskiej przepuszczalności wody. Farba może być stosowana na podłożach takich jak: tynki cienkowarstwowe (mineralne, polimerowe, polimerowo-mineralne), terabona, beton, tynki cementowe i cementowo-wapienne, wapienne, itp. Można ją również stosować do wymalowań renowacyjnych już istniejących powłok malarskich tego samego typu. Jest opcjonalnym elementem w systemach ociepleń Greinplast A, T (zgodnie z AT) i EPS (zgodnie z ETA). Wyrób dostępny w kolorach zgodnych z paletą wyrobów fasadowych Greinplast. Na życzenie klienta dostępna także inna kolorystyka.


  Konfekcjonowany w opakowania: 10l/15kg, 5l/7,5kg (biała) oraz 9l/13,5kg i 4,5l/6,75kg (kolor).

   

  102_farba_fasadowa_silikatowa_110728043507.jpg

  GREINPLAST FS   farba fasadowa silikatowa

  Służy do ręcznego lub natryskowego wykonania zewnętrznych (w opcji z ograniczoną zawartością środków ochrony powłoki, także wewnętrznych powłok malarskich). Farba tworzy powłoki matowe, drobnoziarniste, o średniej grubości, dużym współczynniku przenikania pary wodnej i niskiej przepuszczalności wody. Farba może być stosowana na podłożach takich jak: tynki cienkowarstwowe (mineralne, silikatowe), terabona, beton, tynki cementowe i cementowo-wapienne, wapienne, itp. Można ją również stosować do wymalowań renowacyjnych już istniejących powłok malarskich tego samego typu. Jest opcjonalnym elementem w systemach ociepleń Greinplast S, WS (zgodnie z AT) i EPS, MW (zgodnie z ETA). Wyrób dostępny w kolorach zgodnych z paletą wyrobów fasadowych Greinplast. Na życzenie klienta dostępna także inna kolorystyka.


  Konfekcjonowany w opakowania: 10l/15kg, 5l/7,5kg (biała) oraz 9l/13,5kg i 4,5l/6,75kg (kolor).

   

  100_farba_fasadowa_silikonowa_110728042816.jpg

  GREINPLAST FX   farba fasadowa silikonowa

  Służy do ręcznego lub natryskowego wykonania zewnętrznych (w opcji z ograniczoną zawartością środków ochrony powłoki, także wewnętrznych powłok malarskich). Farba tworzy powłoki matowe, drobnoziarniste, o średniej grubości, dużym współczynniku przenikania pary wodnej i niskiej przepuszczalności wody. Farba może być stosowana na podłożach takich jak: tynki cienkowarstwowe (mineralne, silikonowe, silikatowe, polimerowe, polimerowo-mineralne), terabona, beton, tynki cementowe i cementowo-wapienne, wapienne, itp. Można ją również stosować do wymalowań renowacyjnych już istniejących powłok malarskich tego samego typu. Jest opcjonalnym elementem w systemach ociepleń Greinplast A, W, X, WX (zgodnie z AT) i EPS, MW (zgodnie z ETA). Wyrób dostępny w kolorach zgodnych z paletą wyrobów fasadowych Greinplast. Na życzenie klienta dostępna także inna kolorystyka.


  Konfekcjonowany w opakowania: 10l/15kg, 5l/7,5kg (biała) oraz 9l/13,5kg i 4,5l/6,75kg (kolor).

   

 • FARBY GRUNTUJĄCE

  farba_gruntujaca_f.jpg

  GREINPLAST F  farba gruntująca

  Służy do wykonania warstwy podkładowej pod cienkowarstwowe tynki dekoracyjne (mineralne, akrylowe, mozaikowe) w celu zwiększenia ich przyczepności do podłoża oraz zmniejszenia prawdopodobieństwa powstania przebarwień w warstwie tynku. Farba może być stosowana na wszelkie typowe podłoża mineralne takie jak: beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne, wapienno-cementowe, wapienne, gipsowe, płyty G-K, itp., na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń Greinplast oraz w systemie garażowy Greinplast WGF. Jest integralnym elementem zestawu wyrobów w systemach ociepleń Greinplast A, T, G, W, WGF (zgodnie z AT) i Greinplast EPS, MW (zgodnie z ETA). Na życzenie klienta dostępna kolorystyka realizowana w Systemie Barwienia Greinplast (SBG).


  Konfekcjonowany w opakowania 15kg; 7,5kg.

   

  155_podkladowa_farba_silikonowa_110728050520.jpg

  GREINPLAST XP  podkładowa farba silikonowa

  Służy do wykonania warstwy podkładowej pod cienkowarstwowe silikonowe tynki dekoracyjne w celu zwiększenia ich przyczepności do podłoża, zmniejszenia prawdopodobieństwa powstania przebarwień w warstwie tynku, wyrównania wodochłonności i wodoodporności podłoża. Farba może być stosowana na wszelkie typowe podłoża mineralne takie jak: beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne, wapienno-cementowe, wapienne, itp., na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń Greinplast. Jest integralnym elementem zestawu wyrobów w systemach ociepleń Greinplast X, WX, H (zgodnie z AT) i Greinplast EPS, MW (zgodnie z ETA). Na życzenie klienta dostępna kolorystyka realizowana w Systemie Barwienia Greinplast (SBG).


  Konfekcjonowany w opakowania 15kg; 7,5kg.

   

  156_podkladowa_farba_silikatowa_110728050539.jpg

  GREINPLAST SP   podkładowa farba silikatowa

  Służy do wykonania warstwy podkładowej pod cienkowarstwowe silikatowe tynki dekoracyjne w celu zwiększenia ich przyczepności do podłoża, zmniejszenia prawdopodobieństwa powstania przebarwień w warstwie tynku, wyrównania wodochłonności i wodoodporności podłoża. Farba może być stosowana na wszelkie typowe podłoża mineralne z wyjątkiem podłoży gipsowych, takie jak: beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne, wapienno-cementowe, wapienne, itp., na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń Greinplast. Jest integralnym elementem zestawu wyrobów w systemach ociepleń Greinplast S, WS, (zgodnie z AT) i Greinplast EPS, MW (zgodnie z ETA). Na życzenie klienta dostępna kolorystyka realizowana w Systemie Barwienia Greinplast (SBG).


  Konfekcjonowany w opakowania 15kg; 7,5kg.

   

   

 • Tynk elewacyjny to istotny element wykończenia domu, ale również sposób na jego ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Warto zwrócić uwagę na to, aby był trwały i odporny na działanie wielu czynników. Orion Lublin wychodzi naprzeciw tym wymaganiom i oferuje tynki Greinplast. Zapraszamy do nas, nasi doradcy pomogą wybrać odpowiedni produkt.

Facebook Twitter Google Plus