O firmie

O firmie

Działamy od 2001 roku

Firma „Orion” powstała w 2001r. Pomysłodawcami byli młodzi ludzie, absolwenci Politechniki Lubelskiej. Firma od początku specjalizowała się w sprzedaży pokryć dachowych.
Co roku poszerzamy naszą ofertę o nowe materiały budowlane takie jak docieplenia elewacji, poddaszy, stolarka okienna, ściany, stropy, kominy itp. Oferujemy produkty wyłącznie renomowanych, sprawdzonych firm produkujących w oparciu o najnowocześniejsze technologie wytwarzania.
Kilkuletnia współpraca z wykonawcami oraz wsłuchiwanie się i realizacja ich potrzeb, sprawiły, ze staliśmy się partnerem dla wielu firm wykonawczych oraz solidnym dostawcą materiałów budowlanych. Na klientów odwiedzających nasze biura sprzedaży, czeka przyjemna atmosfera i młoda wykształcona i wyspecjalizowana załoga, zawsze chętnie służąca pomocą. Do Państwa dyspozycji są również pracujący w terenie przedstawiciele naszej firmy.
Jesteśmy przekonani, że nasz wspólny kontakt nie skończy się na pierwszym zakupie materiałów budowlanych, a poznawszy nasze zaangażowanie w Państwa inwestycje, zawsze chętnie wrócicie do nas po kolejne materiały na budowę swojego domu.

Szukasz pracy? wyślij cv

Podania proszę kierować na adres: info@orion-lublin.pl

Telefon:
Zapraszamy do kontatku
81 441 80 78

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

8:00 am - 17:00 

SOBOTA

8:00  - 14:00